Koko kros - kozlanský kopeček 2014

Po vydařeném "tréninku" - běhu na Kralický Sněžník :-), jsem se dne 9.8.2014 postavil v Kozlanech u Vyškova na závod 2. ročníku "Koko - Krosu," -  krosu na 3,6 km (3 okruhy). Řekl jsem si, že se nebudu šetřit :-) a hned po startu jsem se držel na 2. místě za mistrem republiky v krosu na 100 km - Milanem Adamcem. Pořád jsem čekal, až mě začnou soupeři předbíhat, tak jak to v mé výkonnostní kategorii bývá, ale nikdo se k tomu neměl :-). Pak jsem čekal, kdy mi z dohledu zmizí Milan Adamec, ale pořád jsem ho viděl... Začal jsem být notně nervózní, stejně jako pořadatelé, kteří si v průběžném komentování lámali hlavy nad mým jménem a hledali mě ve startovní listině podle čísla :-). Zkrátka, okolnosti mi přály a já nakonec opravdu doběhl na 2. místě a snažil si svoje pocity velmi dobře zapamatovat, protože to opravdu nebude častá záležitost... :-). Na "rajčeti jsou i nějaké fotky. Po závodě jsem byl Milanem Adamcem vyzván, abych se s ním šel vyklusat... Když jsme vyklusávali  šestý kilometr (nevím kolik Milan obvykle vyklusává, ale tipuji tak 10 km :-)), tak jsem mu musel říct, že se už fakt musím vrátit na vyhlášení výsledků dětských kategorií, protože můj syn Kryštof tu svoji vyhrál a já jako jeho trenér u toho nemůžu chybět...

Tak to je můj opravdu krátký report. Důležité je ale podotknout, že z úst pořadatele zaznělo několikrát: "Petr Vintera běžící za tým BORCI Zdar!," tož borci a borkyně zdar :-) a těším se na Blanenský půlmaraton.

Petr V.

Blog

26.08.2013 14:20
Dnes byl spuštěn náš nový blog. Blog je rozdělen na části, a to Liborův blog a Martinův blog, Petrův blog a blog Petra K.. Prosím sledujte je, budeme se snažit přinášet vždy aktuální informace, reportáže a naše postřehy. Ale hlavně se Vás budeme snažit pobavit.

Petrův blog

04.09.2014 15:05
Půlmaraton Moravským krasem :-)   Půlmaraton Moravským krasem byl již tradičně perfektně organizovaný závod s více než tisícovkou závodníků, kterým pro zahřátí hrála "předkapela"  Žlutý pes :-). Co se týká závodu samotného, tak já sám jsem zvolil jinou taktiku, než klubový kolega Petr...